EoN Marcin Wolski

EoN Marcin Wolski

ul. Szkolna 27, 82-110 Sztutowo

tel. + 48 665 456 544

marcin@eonmw.pl

www.eonmw.pl

Teledysk i film weselny skrojony na miarę!

Dzień Ślubu to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie Pary Młodej. Staramy się przede wszystkim nie ingerować w przebieg samej ceremonii, nie narzucając się Wam oraz Waszym gościom, w rezultacie sprawiając Wam niesamowitą pamiątkę.

Jeśli zależy Wam na niebanalnych ujęciach, ze szczerymi emocjami ta oferta jest zdecydowanie dla Was!

Bez wątpienia zapewnimy Wam szczerą, dobrze zrealizowaną i zmontowaną pamiątkę, to której będziecie wracać latami niewątpliwie niejednokrotnie.
Niegdyś operator po zakończeniu pracy wyciągał kasetę i oddawał ją Parze Młodej tuż po oczepinach. Obecnie cała postprodukcja to skomplikowany proces od przygotowania czołówki, poprzez synchronizację dźwięku aż po finalny montaż. Niewątpliwie jednak dająca wiele satysfakcji zarówno Nowożeńcom jak i Nam.

PS. Zapoznaj się koniecznie z naszą ofertą Ślubnej Fotografii!

Zobacz i zdecyduj!

film
Teledysk i film ślubny

Film weselny fullHD

Ze względu na wyjątkowy charakter uroczystości przekazujemy spersonalizowany specjalnie dla Was pakiet zawierający film na płytach/płycie dvd oraz na pendrive w jakości fullHD, a na życzenie w 4K. Podczas pracy korzystam z systemów stabilizacji obrazu przede wszystkim, aby wykonać film ślubny na najwyższym poziomie.

Dron
Film i teledysk ślubny

Nowoczesny film - dron

Podczas gdy jeden operator nagrywa Młodą Parę blisko, drugi operator nagrywa niewątpliwie epickie ujęcia z powietrza. Kadry plenerowe bez wątpienia są godne uwagi aby pokazać je z lotu ptaka.

Podziękowanie dla rodziców

Teledysk i film weselny to jedno, ale ze względu na zaangażowanie rodziców nie warto o nich zapominać. A widzieliście kiedyś na weselu jak Para Młoda wyświetla film z podziękowaniem? Zauważyliście jakie emocje temu towarzyszą? Podarujcie swoim najbliższym oprócz kosza prezentów pamiątkę, do której niewątpliwie będą wracać nie jeden raz, a film ten nich będzie nawiązywał do Was. Bez wątpienia wszystkie wasze istotne fakty z życia, takie jak Wasze poznanie, zainteresowanie czy pasje, można połączyć w jeden film z mini fabułą!

Zaproszenie weselne

Podarujcie nietypowe oraz niewątpliwie ciekawe wyjątkowe video zaproszenie na wesele. Z pewnością na długo pozostanie ono w pamięci oraz w swoim prywatnym archiwum. Sprezentuj swoim przyszłym gościom ciekawą historię, nawiązującą do Waszego życia!

EON MARCIN WOLSKI
przedstawia

WESELNE INTRO 007
występują

AGNIESZKA i BENIAMIN
ze specjalnym udziałem
MARYSI
oraz
ŚWIADKÓW, RODZICÓW i GOŚCI WESELNYCH

scenariusz napisało
ŻYCIE

KRYNICA MORSKA 2018

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zarezerwować termin skorzystaj z formularza kontaktowego po prawej stronie.

    Imię (wymagane)

    Numer telefonu (wymagane)

    Adres e-mail (wymagane)

    Data ślubu (wymagane)

    Krótka wiadomość