EoN Marcin Wolski

EoN Marcin Wolski

ul. Szkolna 27, 82-110 Sztutowo

tel. + 48 665 456 544

marcin@eonmw.pl

www.eonmw.pl

Transmisje na żywo

Bez znaczenia czy organizujesz małe szkolenie, mecz piłkarski czy koncert na kilka tysięcy ludzi warto z pewnością pomyśleć o transmisji internetowej na żywo.


Oferujemy kompleksową realizację każdego zlecenia zapewniając obraz w jakości maksymalnie fullHD, co oczywiście jest uzależnione od prędkości łącza odbiorcy. My dysponujemy własnym stabilnym internetem który jest wspierany przez zewnętrzne anteny celem uzyskania wysokiego poziomu połączenia.
Mnogość rozwiązań jakie niesie ze sobą live streaming nie ogranicza się jedynie do transmisji internetowych, ale sygnał można wyemitować na projektorach lub ekranach LED lub bezpośrednio do TV.

Napisz lub zadzwoń a otrzymasz wstępną wycenę, która będzie prawdopodobnie najlepsza wśród wszystkich ofert!

Transmisje na żywo

Masz pytanie?
Napisz na marcin@eonmw.pl lub zadzwoń tel. 665 456 544

Produkcja telewizyjna

EVENT

Pokaż organizowany przez siebie koncert czy spektakl szerszemu gronu widzów. Niech tym osobom którym zabrakło miejsc nikt nie odbiera możliwości przeżycia tego wydarzenia! Osobno zebrany dźwięk bez wątpienia zapewni doskonałe doznania odbiorcy.

SPORT

Zawody sportowe to podpora dzisiejszej telewizji. Możemy rejestrować powtórki z 4 kamer co bez wątpienia pozwoli widzom pokazać najdrobniejsze szczegóły, a dodatkowo z tych powtórek można stworzyć film ze skrótem najciekawszych zagrań na koniec relacji. Zaproponuj widzom profesjonalną relację z powtórkami, podpisami czy fachowym komentarzem.

KONFERENCJA

Nie wszyscy uczestnicy dotarli? Nic straconego! Podaruj tym co nie mogli przybyć możliwość uczestniczenia w ważnym sympozjum czy szkoleniu. Podłącz do nas swoją prezentację Power Point aby wydarzenie jeszcze bardziej owocne co bez wątpienia docenią Twoi widzowie.

Youtube, Facebook

Streamujemy na najpopularniejsze serwisy społecznościowe takie jak Facebook, Youtube, dodatkowo poprzez dodanie komentarzy widzów możemy istotnie zwiększyć atrakcyjność transmisji.

Personalizowana grafika

Wiemy jak ważna jest identyfikacja marki, dlatego grafiki przygotujemy ściśle pod Twoje wymagania oraz kolorystykę. W zależności od Twoich wymagań możemy przygotować animowane bądź statyczne belki, zegary, przejścia czy podpisy w oczywiście zmiany w ich treści mogą być nanoszone w trakcie realizacji.

Green Screen

Ze względu na ograniczony budżet nie możesz zrobić szkolenia w Miami dlatego z tym mamy dla Ciebie rozwiązanie! Stawiamy prowadzącego na zielonym tle, w naszym serwerze emisyjnym ustawiamy w tle plażę na Florydzie. Reasumując Ty redukujesz prawdopodobnie o 99% koszta transmisji ciesząc się prawie takim samym efektem!

PPV - Pay Per View

A może zarabiać na transmisji albo chociaż zredukować koszty realizacji? Posiadamy technologię oraz wiedzę aby wdrożyć taki scenariusz w życie. Korzystamy z najpopularniejszych bramek płatniczych takich jak Payu czy Tpay.

zobacz nasz panel do Pay Per View

Dron oraz mini kamera

Ujęcia lotnicze na żywo eventu, z pewnością zapiorą dech w piersiach. A myślałeś ujęciu z okienka bramki prawie jak w Lidze Mistrzów? Nie warto ograniczać się do standardowych ujęć, bezsprzecznie warto aby widzom zapadły w pamięci godne uwagi niesamowite kadry.

FullHD

Rozdzielczość fullHD 1080p, pozwoli bezsprzecznie cieszyć się wyjątkowo precyzyjnym obrazem. Oczywiście u widza jakość zostaje odbierana automatycznie w zależności od jego łącza internetowego.

Statystyki

Po zakończeniu transmisji na życzenie przekażemy, oraz wspólnie przeanalizujemy wszystkie nasze wiarygodne statystyki. Pozwoli Ci to niewątpliwie poznać charakterystykę widzów, ich zainteresowanie transmisją w każdej sekundzie streamu.

Trójmiasto, Gdańsk, Kraków, Warszawa, POLSKA

Bez wątpienia jesteśmy w stanie przeprowadzić realizację z dowolnego miejsca w Polsce, oczywiście nie będzie to miało żadnego wpływu na jakość usługi, która bezsprzecznie jest dla nas priorytetem.

Sprzęt

Posiadamy niewątpliwie zaawansowany i profesjonalny sprzęt do streamingu taki sam z jakiego korzystają największe stacje telewizyjne. Dla wyjaśnienia korzystamy z elektronicznych stabilizatorów obrazu (steadicam), bezprzewodowej transmisji audio i video, mikserów wizyjnych i dźwiękowych oraz wielu wielu innych akcesorów oczywiście topowych branżowych marek.

Przeprowadzamy transmisje internetowe przez YouTube, Facebook, oraz na dowolną stronę internetową oferując Tobie w rezutacie niczym nie ograniczoną widownię!!

Realizacje
Transmisje na żywo